Stavební rohože

Vytvářejte přístupové cesty rychleji a bezpečněji, bez těžkého vybavení pomocí stavebních rohoží GEOTERRA ®. Pevné a lehké konstrukce umožňují snadné nasazení a instalaci rohoží kdekoliv.

Navíc 40-70% úspora nákladů ve srovnání s těžšími HDPE nebo dřevěnými rohožemi umožňuje dodavatelům přijíždět a opouštět staveniště ekonomičtěji.

Nestabilní podklad a těžko přístupná místa nejsou s rohožemi GEOTERRA žádný problém.

Naše řešení

GEORUNNER

Mobilní ochranné rohože jsou úsporným řešením pro ochranu půdy před podemletím v erozivním prostředí. Chrání půdu před erozí a ztrátou vegetace otevřenou strukturou rohože a umožňují hustý a stabilizující růst vegetace. Korekce ze všech stran vytvářejí zcela integrovaný a zabezpečený systém rohože. Po plně ukotvených jednotkách je možné jezdit sekačkou na trávu nebo jiným zařízením pro údržbu trávníku.

GEOTERA GTO

Naše nejrychlejší rohož k instalaci. Velké šrouby HDPE spojují jednotlivé rohože k sobě a tím je zajišťují. Rohože jsou uzamčeny do sebe, aby vyhovovaly jakémukoliv rozmístění daného stanoviště. Snadno se odstraňují a lze je znovu použít. Nabízejí nízké náklady na životní cyklus a za zlomek nákladů na těžší rohože z kompozitu HDPE a dřeva.

Rychlá a snadná manipulace a rozmístění bez potřeby těžkého zařízení pro instalaci je pro pracovníky bezpečnější – méně zranění a méně prostojů. Rohože GEOTERRA® GTO se snadno odstraňují a lze je znovu použít – nabízejí nízké náklady na životní cyklus a za zlomek nákladů na těžší rohože z kompozitu HDPE a dřeva.

Hlavní výhody

Flexibilita

Kompatibilní s jinými filtračními nebo odvodňovacími produkty.

Odolnost

Vyrobeny z HDPE, vysoce odolné proti povětrnostním vlivům, nedochází k degradaci nebo hnilobě.

Snadná instalace

Rychlé nasazení a instalace. Nevyžaduje žádné těžké vybavení.

Finanční úspora

Až o 70 % úspornější než těžší systémy HDPE nebo dřevěné rohože.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si bezplatnou konzultaci o chytrém stavebním řešení.