Zelené stěny

Vertikální zahrada neboli zelená stěna je zahrada, která je umístěna ve svislé poloze. Jedná se o řešení pro mnoho městských problémů, jako je například ohřev měst, klimatické změny, hluk a znečištění ovzduší. Živé stěny zkvalitňují městský prostor, zlepšují životní prostředí a přispívají ke zvýšení estetické hodnoty budov.

Zelené stěny jsou variabilní a jejich možnosti designu rostlin jsou nekonečné. Stěny jsou vždy osazeny pečlivě vybranou směsí rostlin odpovídající konkrétní situaci a vnějšímu či vnitřnímu klimatu vašeho projektu.

Díky rozsáhlým znalostem rostlin vybereme pouze nejsilnější trvalky a vytvoříme dokonale živou fasádu, která má při dodání vždy alespoň 90% pokrytí.

Pro zvýšení atraktivity interiérů nabízíme i volně stojící a pohyblivé stěny, které lze použít v každém interiéru pro rozdělování prostor nebo čistě pro dekoraci. Jsou k dispozici se třemi různými druhy rostlin a s rostlinami pro čištění vzduchu v různých barevných odstínech. Díky zeleným stěnám přenesete energii a život do jakéhokoli venkovního či vnitřního prostoru.

Pohyblivé zelené stěny

Nabízíme také mobilní variantu zelených stěn, které jsou perfektním řešením pro oživení vašich domovů. Snadno se přemisťují a díky systému automatické závlahy jsou nenáročné na údržbu.

Hlavní výhody

Funkčnost

Snižují hlučnost a teplotu okolí.

Zdraví

Příznivě ovlivňují zdraví a psychickou kondici.

Estetika

Zvyšují vzdušnou vlhkost a vytváří příjemné prostředí.

Údržba

Snadno se udržují.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si bezplatnou konzultaci o chytrém stavebním řešení.